افزونه جستجوی پیشرفته ایجکس ووکامرس YITH WooCommerce Ajax Search

  • یکشنبه ۲۷ فروردین, ۱۳۹۶
  • ۶۸۰۰ بازدید
افزونه جستجوی پیشرفته ایجکس ووکامرس YITH WooCommerce Ajax Search
5 (100%) 2 votes

YITH WooCommerce Ajax Search نام افزونه ای دیگر از گروه Yith برای جستجوی پیشرفته ایجکس برای فروشگاه ووکامرس است. افزونه جستجوی پیشرفته ایجکس ووکامرس به کاربران شما این امکان را می دهد تا بدون جا به جا شدن در بین صفحات کالایی مورد نظر خود را در فروشگاه شما پیدا کنند.

افزونه جستجوی پیشرفته ایجکس ووکامرس

افزونه YITH WooCommerce Ajax Search بصورت لحظه ای و بدون اینکه صفحه وبسایت فروشگاهی شما ریفرش شود، نتایج جستجو را به مشتریان شما به همراه پیشنهادهایی رایج نشان می دهد تا بصورت بسیار پیشرفته کاربران وبسایت شما بتوانند محصول موردنظر خود را بیابند.

نوار جستجوی وبسایت هایی وردپرس و حتی خود افزونه ووکامرس بخش مهمی در ییک وبسایت فروشگاهی است ولی معمولا نتایجی که نشان می دهد کم است و حتی در بسیاری از مواقع با سلیقه و خواسته مشتریی شما جور در نمی آید.

پیش نمایش افزونه جستجوی پیشرفته ایجکس ووکامرس

پیش نمایش افزونه جستجوی پیشرفته ایجکس ووکامرس

بنابراین برای کمک هرچه بیشتر و ساده تر کردن کار با وبسایت فروشگاهی شما بهتر است از افزونه جستجوی پیشرفته ایجکس ووکامرس برای جستجویی پیشرفته استفاده کنید.

این افزونه محیط ساده ای را برای اعمال تنظیمات در اختیار شما به عنوان مدیر یک فروشگاه اینترنتی قرار می دهد و می توانید تنظیمات پیشرفته ایی را برای هرچه بهتر کردن روند جستجو در بین محصولات خود اعمال کنید.

همچنین کار با ایین افزونه برای مشتریان شما هم به عنوان کاربر اصلی این افزونه بسیار ساده است و قابلیت جستجو را می توانید با استفاده از ابزارک و کدکوتاه در هر کجای وبسایت خود اضافه کنید.

می توانید مشخص کنید که چه محصولاتی و با چه ویژگی هایی در جستجوی مشتریان قابل نمایش باشد؛ و حتی در بین خلاصه، برچسب ها، دسته بندیی و بخش های دیگر یک محصول بتوانند جستجو کنند.

این افزونه از زمینه هایی دلخواه هم برای همگام سازی هر چه بیشتر پشتیبانی می کند.

افزونه جستجوی پیشرفته ایجکس ووکامرس پارسی YITH WooCommerce Ajax Search 1.5.3 را می توانید در ادامه بصورت رایگان دانلود کنید.

افزونه جستجوی پیشرفته ایجکس ووکامرس YITH WooCommerce Ajax Search
5 (100%) 2 votes
برای دریافت تازه‌ترین ها به کانال تلگرامی کدفنجونی بپیوندید : cupcode_ir@

دیدگاه خود را در میان بگذارید

@

اگر ربات نیستید به پرسش پاسخ دهید! * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.