افزونه WPML وردپرس چند زبانه به زبان پارسی با دانلود رایگان

 • چهارشنبه ۲۵ مرداد, ۱۳۹۶
 • ۱۲۴۱۳ بازدید
افزونه WPML وردپرس چند زبانه به زبان پارسی با دانلود رایگان
5.3 (105%) 8 votes

افزونه WPML چند زبانه کردن وبسایت وردپرس را به سادگی امکان پذیر می سازد. به عنوان یک وبمستر یا صاحب یک وبسایت به مرور که کسب و کار شما گسترش پیدا می کند به فکر افزایش هر چه بیشتر بازدید از وبسایت خود می افتید. به دنبال روش هایی جدید و منابع بیشتر برای جذب بازدیدکننده هستید و احتمالا یکی از راه هایی که ذهن شما می رسد این است که سطح فعالیت خود را از مرز های یک کشور بگذرانید. وبسایت خود را به زبان های دیگر ترجمه کنید تا مخاطبین بیشتری با زبان های دیگری را به وبسایت خود بیاورید. مدت ها ترجمه وبسایت و داشتن وبسایت چند زبانه حتی در وردپرس امکان پذیر نبود و یک افزونه خوب دراین رابطه پیدا نمی شد.

دانلود رایگان افزونه WPML وردپرس چند زبانه

افزونه WPML افزونه سیستم مدیریت محتوای وردپرس برای ترجمه کامل وبسایت و چند زبانه کردن وبسایت است. با استفاده از این افزونه می توانید به طور حرفه ای وبسایت خود را به چندین زبان مختلف در دسترس بازدیدکننددگان قرار دهید.

نمایی از افزونه WPML ترجمه برگه های وردپرس

نمایی از افزونه WPML ترجمه برگه های وردپرس

برای نخستین بار در بین وبسایت های ایرانی تازه ترین نگارش افزونه WPML بصورت رایگان و پارسی سازی شده برای دانلود آماده سازی شده است. شما می توانید تازه ترین نگارش افزونه WPML را بصورت پارسی سازی شده و رایگان از این نوشته دانلود کنید.

وردپرس چند زبانه با WPML

دوست دارید که در یک سری مراحل بسیار ساده وبسایت وردپرس خودتان را در چند زبان مختلف داشته باشید؟ افزونه WPML از 40 زبان از جمله زبان پارسی پشتیبانی می کند. می توانید نوشته های وبسایت خود را به 40 زبان مختلف ترجمه کنید و به شیوه دلخواه در زبان دییگری برای کاربران به نمایش بگذارید.

نمایی از افزونه WPML از منبع اصلی

نمایی از افزونه WPML از منبع اصلی

افزونه WPML برای شما مطالب را مانند دیگر افزونه های مترجم وردپرس ترجمه نمی کند، بلکه بستری بسیار پیشرفته برای شما ایجاد می کند تا ترجمه نوشته هایی خود را به 40 زبان دیگر در وبسایت خود نمایش دهید. یکی از مهم ترین کاربرد های افزونه WPML در جهت افزایش رنک گوگل و ایندکس نوشته ها در گوگل به زبان های مختلف است.

پشتیبانی از 40 زبان توسط افزونه WPML

پشتیبانی از 40 زبان توسط افزونه WPML

پوسته هایی که با افزونه WPML سازگاری کامل دارند:

 • پوسته Newspaper
 • پوسته SevenMag
 • پوسته Goodnews
 • پوسته KuteShop
 • پوسته  Avada
 • پوسته Multi News
 • پوسته Nielsen
 • پوسته Nanomag
 • پوسته Be
 • پوسته Enfold
 • پوسته The 7
 • پوسته Sahifa

البته این افزونه با پوسته های دیگر هم سازگاری دارد ولی ممکن است با برخی از پوسته ها به خوبی کار نکند.

فرمت آدرس دهی برای ترجمه

در این افزونه این امکان را دارید تا برای هر زبان یک آدرس دهی خاص داشته باشید. حتی می توانید برای هر زبان یک مسیر جداگانه در نظر بگیرید یعنی برای نمونه http://domain.com/de مطالبی را نمایش دهد که به زبان آلمانی ترجمه شده اند. یعنی وبسایت شما به زبان آلمانی با چنین فرمت آدرس دهی در دسترس خواهد بود. به همین جهت افزونه WPML از نظر سئو بسیار استاندارد و قابل قبول است.

ویرایشگر متن اختصاصی برای ترجمه

در این افزونه برای ترجمه نوشته به هر زبان دیگر یک ویرایش مخصوص برای هر ترجمه خواهید داشت. به این معنا که می توانید برای نوشته به آن زبان دسته بندی و برچسب های مخصوص به همان زبان را داشته باشید. هر نوشته پیوند یکتای مخصوص به خود در مسیر زبان انتخابی را دارد. در یک کلام انگار برای هر زبان یک وبسایت جداگانه دارید!

شناسایی خودکار زبان کاربر

در این افزونه بسیار روی موضوع سادگی و کاربردی بودن اضافه شدن زبان های مختلف به زبان کار شده است. به طوری که آیتمی بنام تغییردهنده زبان به پوسته شدن اضافه خواهد شد که شیوه نمایش آن به دلخواه شما خواهد بود و به کاربر امکان انتخاب ترجمه های مختلف از یک محتوا را می دهد. حتی این افزونه قابلیتی دارد که طی آن می تواند با شناسایی زبان کاربر از تنظیمات مرورگر وب مورد استفاده، نوشته وبسایت شما را مستقیم به زبان کاربر نمایش دهد.

ترجمه وبسایت فروشگاهی

افزونه WPML با افزونه های فروشگاه ساز وردپرس سازگاری کامل دارد و حتی می توانید وبسایت فروشگاهی خود را نیز به زبان های دیگر ترجمه کنید و یک وبسایت فروشگاهی چند زبانه را در اختیار کاربران قرار دهید.

افزونه WPML بدون باگ، رایگان پارسی سازی شده

آخرین نگارش افزونه WPML به زبان پارسی و دانلود رایگان برای کاربران وبسایت کدفنجونی برای نخستین بار در بین وبسایت های ایرانی آماده سازی شده است. افزونه کاملا آزمایش شده است و بدون هر گونه مشکلی کار می کند.

لینک دانلود رایگان افزونه WPML وردپرس چند زبانه

در صورت انتشار نگارش تازه تر از این افزونه این نوشته بروز خواهد شد و می توانید از به این روش تازه ترین نگارش افزونه WPML وردپرس چند زبانه را رایگان دانلود کنید.

نگارش 7.3.1 افزونه WPML افزوده شد.

افزونه WPML وردپرس چند زبانه به زبان پارسی با دانلود رایگان
5.3 (105%) 8 votes
برای دریافت تازه‌ترین ها به کانال تلگرامی کدفنجونی بپیوندید : cupcode_ir@

یوسف

فروردین ۱۳, ۱۳۹۷ در ۳:۲۲ ق.ظ

پاسخ

لینک کار نمیکنه

hadi

آبان ۳۰, ۱۳۹۶ در ۴:۰۸ ب.ظ

پاسخ

لینک خرابه

آرتین

آبان ۳۰, ۱۳۹۶ در ۶:۲۰ ب.ظ

پاسخ

با توجه به وجود مشکلاتی در فایل های افزونه، بزودی فایل تازه جایگزین میشه.

دیدگاه خود را در میان بگذارید

@

اگر ربات نیستید به پرسش پاسخ دهید! * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.