افزونه Yoast WordPress SEO Premium 4.4 + افزونه های دیگر یوست

  • سه شنبه ۲۲ فروردین, ۱۳۹۶
  • ۷۴۹۲ بازدید
افزونه Yoast WordPress SEO Premium 4.4 + افزونه های دیگر یوست
5 (100%) 2 votes

Yoast به سرعت در حال پیشرفت در زمینه ارائه راهکارهای بهینه سازی وبسایت برای موتورهای جستجوگر است. افزونه رایگان این گروه بنام WordPress SEO by Yoast به سرعت در بین وبمسترها جا افتاد و پس از آن های پیشرفتی تری از افزونه های این گروه برای مدیریت محتوای وردپرس منتشر شد. افزونه Yoast WordPress SEO Premium 4.4  نام افزونه ای بسیار حرفه ای از گروه یوست در زمینه بهینه سازی وبسایت در موتورهای جستجوگر است.

افزونه Yoast WordPress SEO Premium 4.4

در ادامه می توانید این افزونه را به همراه دیگر افزونه های مکمل این افزونه را بصورت رایگان دانلود کنید.

این بسته شامل افزونه های

  • Google Analytics Premium 5.5.2 پارسی
  • WordPress SEO Premium 4.4 پارسی
  • WordPress SEO Local 4.4 پارسی
  • WordPress SEO News 4.4 پارسی
  • WordPress SEO Video 4.4 پارسی
  • WordPress SEO Woocommerce 4.4 پارسی

افزونه WordPress SEO Premium 4.4 نسخه پیشرفته و حرفه ای تر افزونه وردپرس سئو است و به کاربر این امکان را می دهد تا برای هر نوشته خود چند “کلیدواژه کانونی” جداگانه در نظر بگیرید و به این ترتیب هر نوشته خود را با چند کلیدواژه محبوب کنید.

افزونه WordPress SEO Local 4.4 در کنار افزونه اصلی یوست کار می کند و نقش یک افزونه مکمل را برای افرادی دارد که می خواهند وبسایت خود را برای یک موقعیت مکانی خاص در موتورهای جستجوگر بهینه کنند.

ورژن قبلی افزونه وردپرس سئو لوکال را می توانید از نوشته “افزونه وردپرس سئوی محلی Yoast Local SEO v3.8 پارسی” دریافت کنید.

افزونه WordPress SEO News 4.4 همانطور که از نام آن هم پیداست ویژه وبسایت های خبری است. این افزونه به شما در سئو و بهینه سازی وبسایت های خبری کمک می کند.

افزونه WordPress SEO Video 4.4 مخصوص بهینه سازی و سئو نوشته ها و محتوای ویدیویی در وبسایت ها است. بنابراین اگر در وبسایت خود ویدیو های بسیاری بارگذاری می کنید به شما نصب این افزونه را برای سئو ساده تر ویدیوی های خود پیشنهاد می کنیم.

ورژن قبلی افزونه وردپرس سئو ویدیو را می توانید از نوشته “افزونه Yoast Video SEO نسخه ۳٫۳ وردپرس | سئو و بهینه سازی ویدیو ها” دریافت کنید.

افزونه WordPress SEO Woocommerce 4.4 برای فروشگاه داران ووکامرسی است. در صورتی که وبسایت شما فروشگاهی از نوع ووکامرس است می توانید با استفاده از این افزونه فروشگاه خود و محصولاتش را برای موتورهای جستجوگر سئو کنید.

ورژن قبلی افزونه وردپرس سئو ووکامرس را می توانید از نوشته “افزونه Yoast WooCommerce SEO  سئو و بهینه سازی فروشگاه ووکامرس” دریافت کنید.

شما می توانید تمامی ایین افزونه ها را در یک بسته بصورت رایگان و پارسی سازی شده دانلود کنید.

افزونه Yoast WordPress SEO Premium 4.4 + افزونه های دیگر یوست
5 (100%) 2 votes
برای دریافت تازه‌ترین ها به کانال تلگرامی کدفنجونی بپیوندید : cupcode_ir@

حسین

شهریور ۱۵, ۱۳۹۶ در ۲:۳۲ ب.ظ

پاسخ

افزونه معرکه ای هستش ! ممنون

دیدگاه خود را در میان بگذارید

@

اگر ربات نیستید به پرسش پاسخ دهید! * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.