انتشار Cpanel & WHM نسخه 58

  • پنج شنبه ۲۴ تیر, ۱۳۹۵
  • ۶۵۳ بازدید
انتشار Cpanel & WHM نسخه 58
به این نوشته امتیاز بدهید

شرکت Cpanel نسخه 58 نرم افزار Cpanel & WHM را منتشر کرد، که اکنون برای دریافت و پیکربندی بروی CURRENT tier در دسترس است؛ در ادامه به دگرگونی هایی که در این نسخه بوجود آمده نگاه می‌کنیم!

از آنجایی که نسخه کنونی در CURRENT tier بهتر است تا انتشار نسخه Release منتظر بمانید و پس از آن سیستم را بروزرسانی کنید.

انتشار نسخه کامل EasyApache 4

EasyApache 4 اکنون کاملا پایدار، قابل اعتماد و قدرتمند تر از همیشه است؛ می‌توانید بروی یک سرور تنها با قابلیت Multi-PHP چندین نسخه گوناگون PHP را مورد استفاده قرار بدید و همچنین از بروزرسانی خودکار Apache و PHP لذت ببرید!

AutoSSL

قابلیت AutoSSL به مشتریان مدیران سرور این امکان را می‌دهد تا گواهی های SSL روی دامنه های خود را تازه سازی و تمدید کنند که این قابلیت بدست شرکت COMODO نیرو گرفته است.

تبدیل Add-on به حساب های جداگانه

این قابلییت این امکان را می‌دهد تا از یک اکانت موجود هر چه Add-on دامنه وجود دارد را تنها با چند کلیک به حساب های جداگانه تبدیل کند؛ با ابزار تازه Convert Add-on Domains تمام حساب های ایمیل، پایگاه های داده MySQL و رکورد های DNS سپارشی و دیگر موارد یک دامنه Add-on به حساب جداگانه منتقل می‌شود.

دیگر اطلاعات کامل درباره 58 قابلیت اضافه شده به Cpanel & WHM را می‌توانید از پیوند مستندات سی پنل پیدا کنید و همچنین پیش نمایش تازه ترین ویژگی ها و قابلیت ها را می‌توانید از پیوند انتشارات سی پنل پیدا کنید.

سرچشمه : وبلاگ Cpanel

انتشار Cpanel & WHM نسخه 58
به این نوشته امتیاز بدهید
برای دریافت تازه‌ترین ها به کانال تلگرامی کدفنجونی بپیوندید : cupcode_ir@

دیدگاه خود را در میان بگذارید

@

اگر ربات نیستید به پرسش پاسخ دهید! * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.