شمار مکالمات بین ایران و ترکیه سه برابر شد

  • دوشنبه ۲۸ تیر, ۱۳۹۵
  • ۵۶۸ بازدید
شمار مکالمات بین ایران و ترکیه سه برابر شد
به این نوشته امتیاز بدهید

با توجه به اتفاقاتی که در کشور ترکیه رخ داده است؛ شمار مکالمات تلفنی بین کشور ترکیه و ایران 3 برابر گذشته شده است. در گزارشی که از بخش بین الملل شرکت زیر ساخت منتشر شده است مهندس رادکانی معاون بهره برداری و مدیریت شبکه این شرکت درباره تاثیر اتفاقات ترکیه در تامین پهنای باند ایران گفته است: اتفاقات گذشته هیچ تاثیری بروی کیفیت اینترنت کشور نداشته است.

شمار مکالمات بین ایران و ترکیه سه برابر شد

مهندس رادکانی همچنان گفته است: از نیاز پهنای باند کشور تنها 20 درصد آن از کشور ترکیه دریافت می‌شود که در طی این زمان هم هیچ مشکلی در دریافت همین اندازه هم نبوده است.

معاون بهره برداری و مدیریت شبکه شرکت ارتباطات زیرساخت به پیش بینی نیاز بیشتر در تامین پهنای باند اینترنت کشور اشاره کرد و گفت: با در نظر گرفتن این نیاز نه تنها در خصوص مسیر ترکیه، بلکه در هر مسیر دیگری که با مشکل مواجه شویم این امکان وجود دارد که این نیاز را جایگزین کنیم.

مهندس رادکانی حجم نیاز بیشتر پهنای باند را حدود ۲۵ درصد از نیاز پهنای باند کشور دانست و در پاسخ به این پرسش که طی ماه‌های گذشته ترکیه به خاطر تنش‌هایی که در این کشور وجود داشته مدام با مشکلاتی در تامین پهنای باند ایران مواجه بوده است، گفت: خوشبختانه شرایط این کشور به مراتب بهتر از پیش شده و مشکل خاصی در این حوزه وجود ندارد.

وی در پایان یادآور شد: هم اکنون ارتباطات میان دو کشور در حالت همیشگی قرار دارد و شرکت ارتباطات زیرساخت هیچگونه مشکلی در تامین پهنای باند از مسیر این کشور ندارد.

شمار مکالمات بین ایران و ترکیه سه برابر شد
به این نوشته امتیاز بدهید
برای دریافت تازه‌ترین ها به کانال تلگرامی کدفنجونی بپیوندید : cupcode_ir@

دیدگاه خود را در میان بگذارید

@

اگر ربات نیستید به پرسش پاسخ دهید! * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.