معرفی قابلیت تازه داستان های اینستاگرام – Instagram Stories

  • یکشنبه ۱۷ مرداد, ۱۳۹۵
  • ۱۳۹۹ بازدید
معرفی قابلیت تازه داستان های اینستاگرام – Instagram Stories
به این نوشته امتیاز بدهید

اینستاگرام در نوشته تازه ای که در شبکه اجتماعی خودش منتشر کرد، اعلام کرده است که می‌خواهد قابلیت و بخش تازه ای را به این سیستم بی‌افزاید؛ قابلیت تازه ای که به شما این اجازه را می‌هد تا لحظات خود را با دیگران به سادگی به اشتراک بگذارید. این قابلیت چیزی بیشتر از توضیحات یا Caption ای است که در برگه شخصی خود می‌نویسید در واقع در این بخش می‌توانید تصاویر، ویدیو ها و توضیحات خود را به شکل اسلاید به نمایش بگذارید.

tumblr_inline_obae6aJ6lz1svf3j7_540tumblr_inline_obae6gFPZn1svf3j7_540tumblr_inline_obae6lQotg1svf3j7_540tumblr_inline_obae9cue9c1svf3j7_540

با Instagram Story دیگر نیازی نیست که نگران فرستادن چند باره یک نوشته یا تصویر باشید و می‌توانید هر اندازه که می‌خواهید در این بخش نوشته بفرستید و از خلاقیت خود هم بهره ببرید. در این بخش قابلیت های بیشتری هم برای ابراز خلاقیت شما افزوده خواهد شد و تصاویر و ویدیو های شما پس از 24 ساعت ناپدید می‌شوند و حتی در برگه نمایه (Profile) یا خبر خوان (Feed) هم نمایش داده نمی‌شوند.

فرستادن پیام با Direct اینستاگرام

داستان های افرادی را که دنبال (Follow) را در بالای صفحه خبرخوان خواهید دید، از بهترین دوستان و یا برگه ها و حساب های مورد علاقه شما داستان هایی به نمایش گذاشته می‌شود. زمانی که داستان تازه ای وجود دارد دور تصویر پروفایل شخص مورد نظر یک حلقه رنگارنگ نمایش داده می‌شود. برای دیدن داستان دیگران همین رو بس که بروی تصویر پروفایل آنها لمس کنید؛ بر خلاف نوشته های عادی سیستم فرستادن دیدگاه یا پسندیدن نوشته در Instagram Stories وجود ندارد و اگر می‌خواهید برای کسی پیامی بفرستید بهتر است بصورت خصوصی و از بخش Instagram Direct بفرستید.

tumblr_inline_obae9gWpW31svf3j7_540tumblr_inline_obae99SfoZ1svf3j7_540tumblr_inline_obaebeb7tt1svf3j7_540tumblr_inline_obaebjcxEc1svf3j7_540

داستان های شما همانند نوشته ها دیگر از قوانین بخش Privacy پیروی می‌کند به این معنی که اگر حساب شما Private باشد، کسانی که شما را دنبال نمی‌کنند نمی‌توانند داستان های شما را بخوانند. البته اگر بخواهید می‌توانید داستان های خود را حتی از برخی کسانی که شما را دنبال می‌کنند هم پنهان کنید؛ هنگامی که داستان خود را می‌بینید با کشیدن انگشت خود به بالا می‌توانید از کسانی که هر تصویر یا ویدیو شما را دیده اند آگاه شوید؛ حتی می‌توانید بخشی از داستان خود را ویژه کنید تا در برگه پروفایل شما نمایش داده شود.

Instagram Stories بزودی در iOS و Android

اینستاگرام همیشه جایی برای اشتراک گذاری لحظات و احساسات شما بوده است و همچنان این ویژگی را گسترش می‌دهد؛ قابلیت و بخش Instagram Stories تا چند هفته دیگر رسمی و همگانی بروی سیستم عامل های iOS و Android در دسترس خواهد بود.

می‌توانید برای یادگیری کار با بخش Stories اینستاگرام از پیوند Help Center کمک بگیرید.

اما اگر پیام رسان های دیگر را هم آزمایش کرده باشید بی شک مشابه این قابلیت با کمی بیشتر یا کمتر را در پیام رسانی مانند Line دیده اید؛ از دیدگاه شما این قابلیت بروی Instagram نیاز بود؟

Introducing Instagram Stories from Instagram on Vimeo.

معرفی قابلیت تازه داستان های اینستاگرام – Instagram Stories
به این نوشته امتیاز بدهید
برای دریافت تازه‌ترین ها به کانال تلگرامی کدفنجونی بپیوندید : cupcode_ir@

دیدگاه خود را در میان بگذارید

@

اگر ربات نیستید به پرسش پاسخ دهید! * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.