معرفی نسخه پایدار cPanel & WHM 58

  • پنج شنبه ۰۴ شهریور, ۱۳۹۵
  • ۱۳۵۳ بازدید
معرفی نسخه پایدار cPanel & WHM 58
به این نوشته امتیاز بدهید

شرکت cPanel نسخه 58 از سیستم مدیریت هاستینگ cPanel & WHM را منتشر کرده است که هم اکنون در وضعیت پایدار یا STABLE tier است. در ادامه به بررسی دگرگونی هایی که در این نسخه رخ داده است می‌پردازیم.

معرفی نسخه پایدار cPanel & WHM 58

انتشار کامل EasyApache 4

EasyApache 4 هم اکنون کاملا پایدار، کاملا قابل اعتماد و نیرومند تر از پیش است؛ تنها بروی یک سرور می‌توانید از چندین نسخه PHP بهره ببرید و با ویژگی Multi-PHP نسخه مورد نظر خود را گزینش کنید و همچنین از بروزرسانی خودکار PHP و Apache لذت ببرید!

AutoSSL

این ویژگی به مشتریان شما این امکان را می‌دهد تا گواهی های SSL را بروی همه دامنه ها با ویژگی AutoSSL خودکار نوسازی (تمدید) کنند؛ این ویژگی بدست COMODO نیرو گرفته است.

Convert Add-on Domains

این ویژگی، دامنه های افزوده شده یا همان Addon Domain های یک اکانت را تنها با چند کلیک به اکانت ها جداگانه و با پنل جداگانه تبدیل می‌کند؛ با ویژگی تازه Convert Add-on Domains حساب های ایمیل، پایگاه های داده MySQL، رکورد های سپارشی DNS و دیگر بخش ها منتقل می‌شوند.

Account Convert Tools

ویژگی تبدیل دامنه های افزوده، به اکانت جداگانه

این ویژگی ها در نوشته ای دیگر هم گفته شده بود و تنها تازه ای که در این نوشته دیده می‌شود، پا در میان گذاشتن نسخه پایدار (Stable) است که نگرانی ها درباره مشکلات پس از بروزرسانی را رفع می‌کند.

معرفی نسخه پایدار cPanel & WHM 58
به این نوشته امتیاز بدهید
برای دریافت تازه‌ترین ها به کانال تلگرامی کدفنجونی بپیوندید : cupcode_ir@

دیدگاه خود را در میان بگذارید

@

اگر ربات نیستید به پرسش پاسخ دهید! * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.