نسخه 2.0 افزونه Reviews منتشر شد

 • یکشنبه ۱۰ مرداد, ۱۳۹۵
 • ۱۵۶۴ بازدید
نسخه 2.0 افزونه Reviews منتشر شد
4.8 (95%) 4 votes

پس از یک سال گسترش افزونه و سیستم فروش کالای مجازی بدست Easy Digital Downloads اکنون این گروه خوشنود است که نسخه 2.0 از افزونه Reviews برای سیستم مدیریت محتوای وردپرس را آماده سازی کرده است. در این نسخه از افزونه که در کنار افزونه فروشگاه ساز Easy Digital Downloads کار می‌کند بهبود ها و دگرگونی های بسیاری انجام گرفته است که در ادامه به آنها نگاهی می‌اندازیم!

سیستم نظرسنجی بازسازی شده

در بررسی که گروه Easy Digital Downloads از نسخه 2.0 این افزونه کرده است مشخص می‌شود که سیستم فرستادن دیدگاه و یا Review در برگه های دانلود محصولات مجازی کاملا از سیستمی که مدیریت محتوای وردپرس از آن بهره می‌برد جدا و بازسازی شده است؛ این بازسازی برای سازگاری بیشتر این سیستم با بیشتر پوسته های وردپرسی انجام گرفته است. تا اینکه Reviews را پیکربندی کنید پیامی به شما نمایش داده می‌شود تا تمام دیدگاه هایی که کاربران شما در محصولات پیشین فرستاده اند با نسخه تازه سازگار شوند.

همه دیدگاه ها از بخش دیدگاه های پیشخوان وردپرس به برگه ای ویژه و جداگانه به نام comments (دیدگاه ها) در پیشخوان وردپرس جا به جا شده است.

سازگاری با Frontend Submissions

Frontend Submissions نام افزونه ای برای سیستم EDD است که فروشگاه شما را بسیار پیشرفته تر و چیزی شبیه به فروشگاه همه گیر ThemeForest می‌کند؛ با این افزونه می‌‎توانید در کنار مشتریان خود، فروشندگانی هم داشته باشید که خود فروش و کاربران ویژه ی خود را دارند!

در این نسخه مشتریان می‌توانند برای فروشندگان دیگر هم بازخورد یا feedback بفرستند؛ در فهرست خرید، مشتریان با کلیک بروی یک لینک می‌توانند به فروشنده امتیاز بدهند و بازخورد خود را بفرستند. مدیران سایت هایی پیاده سازی شده با EDD می‌توانند با بخشی که در پیشخوان تنظیمات این افزونه افزوده شده است (EDD FES) بازخورد ها را ببینند.

توانایی در بستن فرستادن دیدگاه در یک دانلود خاص

در این نسخه در هنگام افزودن یک دانلود تازه این امکان را خواهید داشت تا بخش دیدگاه ها را در آن دانلود ببندید؛ با این کار از فرستادن دیدگاه های تازه خودداری می‌شود و همچنین دیدگاه های پیشین هم نمایش داده نمی‌شود.

تخفیف به دیدگاه ها

اگر نیاز را در این می‌بینید که به کسانی که دیدگاه برای محصولات شما می‌فرستند انگیزه بدید؛ بنابراین یک قابلیت به کمک شما می‌آید! در این نسخه این امکان فراهم شده تا به کسانی که برای محصولات دیدگاه می‌فرستند تخفیف بدید!

دیگر بهبود های انجام شده در این نسخه

 • امکان گزینش کمینه و بیشینه شمار واژه برای فرستادن دیدگاه
 • نمایش یک نماد در کنار نام فرستنده دیدگاه اگر فرستنده دیدگاه آن محصول را خریداری کرده باشد
 • اکنون تنظیمات به Downloads > Settings > Extensions > Reviews جا به جا شده اند
 • تنظیمات اجازه دادن یا ندادن به امتیاز دهی به دیدگاه ها افزوده شده است
 • ابزارک تازه TinyMCE برای جا دادن ساده دیدگاه ها در یک برگه و یا نوشته افزوده شده است
 • افزوده شدن کلید های parent و type به خروجی API برای جداسازی دیدگاه ها از پاسخ ها به دیدگاه
 • Meta Box تازه ای به برگه Edit Download برای نمایش دیدگاه ها افزوده شده است

مشکلات رفع شده در نسخه 2.0 افزونه Easy Digital Downloads

 • زدودن مشکلات microdata و ظاهر HTML5
 • زدودن مشکل بکارگیری فضای Ram بیهوده در کوئری گرفتن از خرید های کاربر
 • زدودن مشکل AJAX که سبب می‌شد تا برخی از امتیاز گیری ها ثبت نشوند.

چگونه Reviews نسخه 2.0 را دریافت کنیم؟

Reviews نسخه 2.0 اکنون در دسترس است و می‌توانید از برگه “extentions catalogue” آن را خریداری کنید؛ ولی اگر هم اکنون این افزونه را خریداری کرده اید می‌توانید نسخه تازه ان را از برگه “account” آن را دریافت کنید. این بروزرسانی بدون نیاز به پرداخت بهای دوباره در دسترس است

نسخه 2.0 افزونه Reviews منتشر شد
4.8 (95%) 4 votes
برای دریافت تازه‌ترین ها به کانال تلگرامی کدفنجونی بپیوندید : cupcode_ir@

دیدگاه خود را در میان بگذارید

@

اگر ربات نیستید به پرسش پاسخ دهید! * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.