نقش پر رنگ SSL در آینده وردپرس – جهت گیری سیستم مدیریت محتوای وردپرس

  • جمعه ۱۲ آذر, ۱۳۹۵
  • ۱۴۷۳ بازدید
نقش پر رنگ SSL در آینده وردپرس – جهت گیری سیستم مدیریت محتوای وردپرس
به این نوشته امتیاز بدهید

نقش پر رنگ SSL در آینده وردپرس : در نقطه ای برای تغییر هستیم، سال 2017 بزودی از راه می‌رسد و گسترش دهندگان وردپرس قصد دارند قابلیت هایی را به این سیستم مدیریت محتوا اضافه کنند که نیازمند پشتیبانی Host از HTTPS است.

مانند JavaScript که تجربه ای سبک تر و بهتر را برای کاربران فراهم می‌سازد و نگارش های بروز PHP که برای کارکرد هر چه بهتر، ضروری است، SSL هم تجربه کار با WordPress را هر چه بهتر خواهد کرد!

SSL بطور کلی به معنای این می‌باشد که پیوند و لینک اطلاعاتی بین مرورگر وب شما و سرور (میزبان) رمزگذاری شده است.

نقش پر رنگ SSL در آینده وردپرس – PHP7

معمولا جایگذاری و فعالسازی SSL سخت، قیمت آن گران و سرعت آن آهسته است.

به هر حال مرورگر های امروزی و برخی از پروژه های موفق مانند Let’s Encrypt توانسته اند خدماتی ارائه کنند که وبسایت شما با گواهینامه های رایگان SSL بتوانند تجربه ای سرعتی از SSL را با کاربران به اشتراک بگذارند و همچنین هر میزبان (Hosting) هم از این گواهینامه ها پشتیبانی می‌کند (به ویژه در دوران پس از ماجرای اسنودن 😮 )

از طرفی دیگر گوگل داشتن SSL را برای وبسایت ها یک فاکتور برای امتیاز دهی در نظر می‌گیرد و در مرورگر وب Chrome هم وبسایت هایی که گواهینامه SSL ندارند را نشانه گذاری کرده است!

وردپرس می‌گوید در اوایل سال 2017 میلادی چندی از هاستینگ هایی که خدمات آنها با ارائه قابلیت SSL است را پیشنهاد می‌کند؛ سپس قصد دارد که بررسی کند که کدام قابلیت ها باید تنها و تنها با فعال بودن SSL قابل استفاده باشد مانند اعتبارسنجی API و..

در نهایت وردپرس می‌گوید که به نظرش بهبود عملکرد وردپرس در PHP 7 شگفت انگیز خواهد بود و همچنین بر روی این موضوع که آیا PHP 7 به عنوان نگارش پیشفرض بر روی فضای میزبانی فعال باشد یا خیر، تمرکز می‌کند.

سرچشمه : وبلاگ وردپرس – Moving Toward SSL

نقش پر رنگ SSL در آینده وردپرس – جهت گیری سیستم مدیریت محتوای وردپرس
به این نوشته امتیاز بدهید
برای دریافت تازه‌ترین ها به کانال تلگرامی کدفنجونی بپیوندید : cupcode_ir@

دیدگاه خود را در میان بگذارید

@

اگر ربات نیستید به پرسش پاسخ دهید! * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.