Easy Digital Downloads نسخه 2.6 منتشر شد

  • جمعه ۱۱ تیر, ۱۳۹۵
  • ۵۹۲ بازدید
Easy Digital Downloads نسخه 2.6 منتشر شد
به این نوشته امتیاز بدهید

پس از 6 ماه که از انتشار آخرین نسخه افزونه بسیار کاربردی Easy Digital Downloads یا EDD می‌گذرد، اکنون نسخه تازه این افزونه کاربردی وردپرس منتشر شده است.

Easy Digital Downloads نسخه 2.6 منتشر شد

بدون هیچگونه پیش گفتار به گزارش تغییراتی که در این نسخه رخ داده است می‌پردازیم!

گزینه های درون ریزی پیشرفته تر

در نسخه پیشین بخش برون بری از این افزونه راه اندازی شد و هم اکنون در این نسخه بخش تمام کننده ان یعنی بخش درون ریزی هم به این افزونه وردپرسی افزوده شده است که می‌‌توانید محصولات و پرداخت ها را برون بری یا درون ریزی (Import & Export) کنید.

Screen-Shot_CupCode_ir-768x393

از مسیر Downloads > Tools > Import/Export مدیران سایت اکنون این امکان را دارند تا از پرداخت ها و محصولات در قالب فایل CSV برون بری یا درون ریزی کنند.

ایمیل های بیشتر کاربران

شاید مشتریانی را دیده باشید که بیش از یک آدرس ایمیل دارند؛ در اینصورت ممکن است مشتری شا هر بار خرید را با یک آدرس ایمیل دیگری انجام دهد؛ در این نسخه جدید از سیستم EDD این امکان فراهم شده تا کاربران چند ایمیل برای حساب خود افزون بر ایمیل اصلی داشته باشند و حتی مدیران ایمیل هایی را به حساب کاربران اضافه یا پاک کنند.

CupCode_ir_EDD-2016-05-26-at-2.47.21-PM

بازگشت بهای پرداخت شده با PayPal

با اینکه درگاه بانکی پیپل در کشور ما، ایران خدماتی ندارد ولی این قابلیت هم در این نسخه افزوده شده تا کاربران این سیستم بتوانند به سادگی درخواست بازگشت وجه خود را از بخش داده های خرید خود انجام دهند.

MetaData برای مشتریان

این قابلیت که به تازگی به این سیستم افزوده شده است بسیار پر کاربرد است و این سیستم را پیشرفته تر می‌کند؛ با بکارگیری این قابلیت می‌ـوانید برای پنل کاربران خود فیلد ها و بخش های داده ای بیشتری را تعریف کنید و داده های بیشتری را از آنها دریافت و نگهداری کنید.

توضیحات پیشرفته در بخش های مختلف

شاید برای برخی از کاربران این سیستم پیشرفته و پرکاربرد برخی از بخش های این افزونه به ویژه بخش تنظیمات مقداری گمراه کننده باشد و منظور از بعضی گزینه ها را متوجه نشوید.

CupCode_ir_2016-06-09-at-2.38.49-PM

در نسخه 2.6 افزونه Easy Digital Downloads توضیحات بیشتری در هر بخش از تنظیمات اضافه شده است که می‌توانید با بکارگیری توضیحات انتخاب بهتری از گزینه ها داشته باشید.

تغییرات بسیار ریز دیگری هم در این نسخه همچنین مانند افزودن نسخه تازه REST API، خرید بهود یافته با موبایل، تغییراتی در ظاهر و بهبود هایی برای گسترش دهندگان رخ داده است.

روی هم رفته در نسخه تازه این افزونه 47 نمونه بهبود یافته است و 37 حفره بازسازی شده اند؛ گزارش تغییرات کامل در ایین نسخه را می‌توانید از پیوند “WordPress.org ” ببینید.

Easy Digital Downloads نسخه 2.6 منتشر شد
به این نوشته امتیاز بدهید
برای دریافت تازه‌ترین ها به کانال تلگرامی کدفنجونی بپیوندید : cupcode_ir@

دیدگاه خود را در میان بگذارید

@

اگر ربات نیستید به پرسش پاسخ دهید! * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.